Iris van den Driesschen

Leerkracht groep 3
Aanwezig: ma, di, wo, do
i.vandendriesschen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Dianne Hilhorst

Leerkracht groep 6
Aanwezig: ma, di, wo, do, vr
d.hilhorst@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marinke Hofstra

Intern begeleider
Aanwezig: ma, di, do
m.hofstra@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marco Jansen

Conciërge
Aanwezig: ma, do, vr
marco.jansen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Eva Stax

Leerkracht groep 1-2 A
Aanwezig: ma, di, wo, do, vr
e.stax@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marieke Vertegaal

Leerkracht groep 1-2 B & onderbouwcoördinator
Aanwezig: ma, di, do, vr
m.vertegaal@prinsesbeatrixrenkum.nl

Maddy Westra

Leerkracht groep 7 & verbredingsgroep
Aanwezig: ma, di, wo
m.westra@prinsesbeatrixrenkum.nl

Maarten Straatman

Administratie
Aanwezig: ma
m.straatman@prinsesbeatrixrenkum.nl

Evelien Jansen

Onderwijsassistent
Aanwezig: ma, di, wo, do
e.jansen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Hester Oortgiesen

Leerkracht groep 5
Aanwezig: wo, do, vr
h.oortgiesen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Margriet Smit

Leerkracht groep 8 & rekencoördinator
Aanwezig: ma, di
m.smit@prinsesbeatrixrenkum.nl

Geja van Weelden

Leerkracht groep 7 & bovenbouwcoördinator
Aanwezig: wo, do, vr
g.vanweelden@prinsesbeatrixrenkum.nl

Susan van Reemst

Leerkracht groep 5
Aanwezig: ma, di, wo
s.vanreemst@prinsesbeatrixrenkum.nl

Coby van Beek

Leerkracht groep 3 & ondersteuning
Aanwezig: wo, do, vr.
c.vanbeek@prinsesbeatrixrenkum.nl

Stéphanie Cesar

Leerkracht groep 4
Aanwezig: ma, di, wo
s.cesar@prinsesbeatrixrenkum.nl

Demi Mulder

Leerkracht groep 1-2 B, groep 4 & ondersteuning
Aanwezig: ma, di, wo, do, vr
d.mulder@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marly van Dongen

Directeur
Aanwezig: ma, di, wo, do
m.vandongen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marja Termijtelen

Leerkracht groep 7
Aanwezig: wo, do, vr
m.termijtelen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Boyd Stukker

Vakdocent gym
Aanwezig: ma, vr
b.stukker@prinsesbeatrixrenkum.nl

Judith Heevel

Vakdocent gym
Aanwezig: vr
j.heevel@prinsesbeatrixrenkum.nl

Ronald Wilk

Leerkracht groep 8
Aanwezig: di, wo, do, vr
r.wilk@prinsesbeatrixrenkum.nl

Iris van Schijndel

Onderwijsassistent
Aanwezig: ma, di, do, vr.
i.vanschijndel@prinsesbeatrixrenkum.nl