Iris van den Driesschen

Leerkracht groep 3
Aanwezig: ma, di, woe, don
i.vandendriesschen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Dianne Hilhorst

Leerkracht groep 6:
Aanwezig: ma, di, woe, don, vrij
d.hilhorst@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marinke Hofstra

Intern begeleider
Aanwezig: ma, din, don
m.hofstra@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marco Jansen

Conciërge
Aanwezig: ma, don, vrij
marco.jansen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Martine van Krevel

Directeur
Aanwezig: ma, din, woe, don, vrij
directie@prinsesbeatrixrenkum.nl

Eva Stax

Leerkracht groep 1-2 A
Aanwezig: ma, din, woe, don, vrij
e.stax@prinsesbeatrixrenkum.nl

Marieke Vertegaal

Leerkracht groep 1-2 B & onderbouw coördinator
Aanwezig: ma, din, don, vrij
m.vertegaal@prinsesbeatrixrenkum.nl

Maddy Westra

Leerkracht groep 8
Aanwezig: woe, don, vrij
m.westra@prinsesbeatrixrenkum.nl

Natanjah van Til

Leerkracht groep 7
Aanwezig: Ma
n.vantil@prinsesbeatrixrenkum.nl

Maarten Straatman

Administratie
Aanwezig: Ma
m.straatman@prinsesbeatrixrenkum.nl

Thijs Verbeek

Vakdocent gym
Aanwezig: vrij
t.verbeek@prinsesbeatrixrenkum.nl

Evelien Jansen

Onderwijsassistent
Aanwezig: ma, don, woe, don
e.jansen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Dianne Theunissen

Leerkracht groep 4
Aanwezig: ma, din
d.theunissen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Heidi Jansma

Leerkracht groep 4
Aanwezig: woe, don, vrij
h.jansma@prinsesbeatrixrenkum.nl

Hester Oortgiesen

Leerkracht groep 5
Aanwezig: don, vrij
h.oortgiesen@prinsesbeatrixrenkum.nl

Margriet Smit

Leerkracht groep 8
Aanwezig: ma, din
m.smit@prinsesbeatrixrenkum.nl

Geja van Weelden

Leerkracht groep 7 & bovenbouw coördinator
Aanwezig: din, woe, don, vrij
g.vanweelden@prinsesbeatrixrenkum.nl

Susan van Reemst

Leerkracht groep 5
Aanwezig: ma, din, woe
s.vanreemst@prinsesbeatrixrenkum.nl

Landolin van den Brink

Onderwijsassistent
Aanwezig: ma, din, don, vrij
l.vandenbrink@prinsesbeatrixrenkum.nl

Coby van Beek

Leerkracht groep 1-2 B
Aanwezig: Ma, woe
c.vanbeek@prinsesbeatrixrenkum.nl